Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOşMAK... (ve SEN!)
Burada koşmaktan maksatım koşu yarışları falan değil. Bizim tamamen bireysel yaptığımız koşular. İnsan sağlığı için en etkili ve kolay sporlardan biri ve sanırım türkiye koşulları nedeniyle de en çok ihmal edileni...
Benim yaşadığım şehirde bundan bir iki yıl öncesine kadar koşulacak yer bulmak ya da bulduğun yere gitmek oldukça problemdi. Önümüzdeki yıllar bu sorunlar gittikçe daha da aşılacak sanırım.
Benim aslında bu başlığı açmaktaki amacım şu aramızda koşu yapanlar varsa, herkesle bu güzelliği paylaşsın. Ne bileyim, koşarken kendisini nasıl hissettiğini, nasıl mekanlarda koştuğunu, kendisine hem sağlık hem ruh açısından koşunun sağladığı faydaları anlatsın bize.Koşuya giderken, dönerken yaşadığı olayları paylaşsın. Böylece koşu yapan üyeler arasında günlük ya da düzenli bir diyolog da oluşmuş olur. Ve en önemlisi birbirimizi de heveslendirmiş oluruz.. Ne dersiniz !!!
Ara
evet ben de uzun zamandır koşmuyorum, ama yakında başlayacağım. çok güzel bir şey, insanı zinde tutuyor... tavsiye ederim.
Ara
En son otobüse yetişmek için koşmuştum onun dışında sanırım geçen sene yaptığım düzenli koşular dışında bir daha hiç koşmadım... :roll:
Sabah çok erken bir saatte çıkıyordum koşuya. Sadece sizin gibi koşan ya da yürüyüş yapan insanlar oluyordu ortalıkta. Her sabah aynı yüzlerin birbirini görmüş olmasından doğan bir tanışıklık ve samimiyet insanlar arasında.Ne kadar da güzel bir duyguydu bu... Tertemiz havayı solumak ve her adımda sanki sorunları biraz daha geride bırakmak... Bilmiyorum ama koşmak bunları hissettiriyordu, olduğumdan daha özgürmüşüm gibi... Koşmak güzel şey!
En kısa zamanda yeniden başlamalı :!:
Ara
sana katılıyorum nehir :wink: ben hafta sonları basketbol kursunda koşuyorum :lol:
Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping